najlepsze ceny
Kategorie ogłoszeń Praca:  Ogłoszenia - Dam pracę |  Ogłoszenia - Szukam pracy |  Ogłoszenia - Praca za granicą |  Kategorie ogłoszeń Motoryzacja:  Ogłoszenia - Sprzedam samochód |  Ogłoszenia - Kupię samochód |  Kategorie ogłoszeń Nieruchomości:  Ogłoszenia - Kupię dom |  Ogłoszenia - Sprzedam dom |  Ogłoszenia - Sprzedam mieszkanie |  Ogłoszenia - Sprzedam działkę |  Informacyjne:  Program do pieczarkarni |  Akcesoria kuchenne |  Obrazy olejne |  Ogłoszenia towarzyskie | 
 Czym jest BIOR| Regulamin| Kontakt | Reklama | Rejestracja Nowego Partnera | panel Partnera
 STRONA GŁÓWNA
         Dziś jest: 22-04-2024    Regulamin
 Regulamin2006-01-20  
 

Regulamin Bazy Internetowych Ogłoszeń Regionalnych (BIOR.pl).1.Właścicielem serwisu BIOR.pl jest wyłącznie firma MBEST Piotr Michalski.


2.W serwisie zabronione jest:

- rozpowszechnianie treści pornograficznych.

- rozsyłanie spamu i nie zamówionej informacji handlowej.

- podejmowanie jakichkolwiek działań, poprzez, które osoba lub podmiot je realizujący stara się wpływać na Ogłoszeniodawców, działać na ich szkodę, szkodę Administratora lub innych podmiotów trzecich.

- publikowanie na łamach serwisu treści naruszających polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje lub normy moralne, obrażające godność lub naruszające dobra osobiste innych osób, popierające radykalne postawy społeczne lub głoszące takie poglądy [ wszelkiego rodzaju dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie itp. ].


3.Dodając zdjęcia do serwisu, Ogłoszeniodawca oświadcza, że :

- jest właścicielem fotografii lub posiada on uprawnienia lub zgodę wymaganą przepisami prawa do tego, aby zdjęcia mogły być udostępnione publicznie [ opublikowane ] na łamach serwisu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich.

- w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do publikowanych zdjęć lub wizerunku osobistego osób trzecich, Ogłoszeniodawca zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.


4.Dodając treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] do serwisu, Ogłoszeniodawca oświadcza, że :

- jest właścicielem treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] lub posiada on uprawnienia lub zgodę wymaganą przepisami prawa do tego, aby treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] mogły być udostępnione publicznie [ opublikowane ] na łamach serwisu i nie spowoduje to naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich.

- w przypadku skierowania przez podmioty trzecie jakichkolwiek roszczeń do Administratora, odnośnie naruszania jakichkolwiek praw do publikowanych treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] , Ogłoszeniodawca zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie odpowiedniej treści, które uwolni Administratora od jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie.


5.Informacje - treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] przekazywane przez Ogłoszeniodawcę do serwisu podczas dodawania swojego ogłoszenia , są moderowane przez Administratora, co oznacza, iż Administrator może odmówić opublikowania ich na łamach serwisu, a tym samym usunąć ogłoszenie , jeżeli podawane treści lub informacje będą niedozwolone ze względu na polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, treść Regulaminu oraz dobre obyczaje lub moralność. Dotyczy to również załączanych fotografii oraz dodatkowo, Administrator może odmówić publikacji fotografii , jeżeli zdjęcia będą słabej jakości,będą niezgodne z treścią ogłoszenia czy też nie będą spełniać warunków technicznych serwisu [ zbyt małe lub zbyt duże rozmiary, zły format fotografii itd. ] .6.Ogłoszenia nieaktualne,które chcą Państwo usunąć proszę zgłaszać do administratora podając ID ogłoszenia - kontakt


7.Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone za pośrednictwem serwisu przez podmioty trzecie, które świadczą usługi na rzecz Ogłoszeniodawców we własnym imieniu i na własny rachunek. Podmiot ten jest wyłącznie za nie odpowiedzialny i do niego należy zwracać się z wszelkimi uwagami i reklamacjami związanymi ze świadczonymi usługami, a ewentualne reklamacje kierowane do Administratora będą przekazywane tym podmiotom.


8.Administrator nie odpowiada w żaden sposób , za treści [ wszystkie dane podane podczas wypełniania formularza przy dodawaniu ogłoszenia ] przekazywane i publikowane na łamach serwisu przez Ogłoszeniodawców , za ich prawdziwość, rzetelność oraz autentyczność fotografii.9.Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia serwisu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania modyfikacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.10. Administrator zastrzega sobie prawo do publikowania na łamach serwisu, informacji o Użytkownikach, którzy w sposób natrętny naruszają regulamin lub podejmują działania sprzeczne z regulaminem i charakterem serwisu.


11.Zabronione jest bez zgody Administratora wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści i zdjęć z serwisu, za wyjątkiem przypadków dozwolonego użytku wynikających z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).


12. Dodając ogłoszenie lub kożystając z serwisu BIOR automatycznie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb administracji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883.


13.Administracja serwisu zobowiązuje się do dbania o jakość i wiarygodność wszystkich ogłoszeń oraz wpisów jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wszelkich wpisów naruszających w jakikolwiek polskie prawo. W przypadku naruszenia prawa zostanie to zgłoszone do odpowiednich władz.

Administrator BIOR.pl

 POLECAMY :

  PARTNERZY MEDIALNI:  
 

POWIAT WOLSZTYN
Powiat Wolsztyn Partner Medialny

 
 liczba odwiedzin: 11303848      online: 1
2011 MBEST